Bilety ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM - Leszno, 29 września 19:00

Bilety na ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM

Adres wydarzenia :

Teatr Miejski w Lesznie
Narutowicza 69
Leszno

Sobota 29 września 19:00
Sprzedaż online kończy się : 29-09-2018 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Woody Allen
Reżyseria – wg inscenizacji Adam Hanuszkiewicza Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz
Scenografia – Mariusz Chwedczuk
Kostiumy – Magda Kowalska
Charakteryzacja / Fryzury – Ewa Wiączek
Opracowanie muzyczne – Damian Zyber
 
Obsada:
Allan – Karol Wróblewski
Linda – Aneta Todorczuk-Perchuć
Dick – Janusz Onufrowicz
Bogart – Jacek Ryś
Nancy – Marta Walesiak
Sharon – Joanna Żóraw
Gina – Katarzyna Kanabus
Meksykanin – Filip Milczarski
Kobieta z wystawy – Alicja Pietruszka

Z radością patrzę na nowe pokolenie „młodzi” aktorskiej, która z entuzjazmem zabiera się do pracy nad „Zagraj to jeszcze raz, Sam” . Scenariuszem inspirowanym kultowym niegdyś filmem „Casablanka” z udziałem wspaniałych artystów filmu -Ingrid Bergman i Humphreya Bogarta. Ten entuzjazm świadczy , że temat opisany tak dawno nic nie stracił ze swojej aktualności i będzie żywy tak długo, jak długo istnieć będzie człowiek i pytać, jak sobie dać z nim radę.

I ze wzruszeniem. Bo jest to dla mnie podróż sentymentalna w czas, kiedy jako młoda aktorka mierzyłam się z rolą Lindy w spektaklu reżyserowanym przez wielkiego wizjonera polskiego teatru Adama Hanuszkiewicza. W jakimś sensie staram się „odtworzyć” tamto zdarzenie, żeby pokazać, jaką fuzją było połączenie tych dwóch talentów – Woody Allena i Adama Hanuszkiewicza.

Teatr to takie dziwne zjawisko, które dzieje się tylko tu i teraz . Kiedy spadnie kurtyna, pozostaje tylko w oku i sercu tego, kto brał w nim udział. Nie można zapisać ani oddechu widowni, ani wibrującej po sali energii. Niestety. Motyli żywot.

Wierzę że to, co wspólnie z młodzieżą teatralną stworzyliśmy pozwoli Państwu poczuć tę wspaniałą więź wszystkich ze wszystkimi, dającą wzruszenie radość, uśmiech i dobrą energię, którą poniesiecie ze sobą jak delikatnego motyla, żeby się cieszyć jego pięknem i ulotnością.

Magdalena Cwen – Hanuszkiewicz

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN