Bilety PRZY DRZWIACH ZAMKNIĘTYCH - Leszno, 28 kwietnia 19:00

Bilety na PRZY DRZWIACH ZAMKNIĘTYCH

Adres wydarzenia :

Teatr Miejski w Lesznie
Narutowicza 69
Leszno

Niedziela 28 kwietnia 19:00
Sprzedaż online kończy się : 28-04-2019 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Przy drzwiach zamkniętych
Autor: Jean Paul Sartre
Przekład: Barbara Grzegorzewska
Reżyseria:  Sebastian Chondrokostas
Scenografia, kostiumy i reżyseria świateł: Urszula Bartos

Obsada:
Estelle: Alicja Pietruszka
Inez: Dorota Kamińska
Garcin: Karol Wróblewski Piotr Ligenza

Do pokoju hotelowego trafia trójka bohaterów: mężczyzna (GARCIN) oraz dwie kobiety (INEZ, ESTELLE). Nic ich nie łączy, są w różnym wieku i nie wiedzą, dlaczego znaleźli się razem. Tajemnicę potęgują pojawiające się nagle dziwne dźwięki i przedmioty. Szybko okazuje się, że pokój nie jest zwykłym pokojem, lecz pełną zagrożeń pułapką, z której nie można się wydostać. Między bohaterami rozpoczyna się wzajemna walka o przetrwanie, zbrodnia wisi w powietrzu. Czym tak naprawdę jest ten pokój? Jakie sekrety skrywają bohaterowie? Kto będzie zwycięzcą w tej tragikomicznej grze, której stawką nie jest życie, lecz… wizerunek w oczach Innego? Spirala szaleństwa sięga zenitu… 
Sartrowa teza "Piekło to Inni" zyskuje nowy współczesny kontekst. W czasach medialnego chaosu informacyjnego, to nie FAKTY stanowią publiczną wartość, lecz ich interpretacje. Realna motywacja czynu oraz jego skutki mniej rzutują na reputację w społeczeństwie niż wykreowany sztucznie wizerunek danej osoby. W jednej chwili zdjęcie lub news opublikowane na Facebooku mogą uczynić kogoś sławnym lub skazać go na powszechną pogardę. Wizerunek stał się sakralną ikoną - głównym pożądanym celem, zapewniającym pozycję w grupie.
Takie zasady gry prowokują do ekspansji egoizmu podkręcanej brakiem poczucia własnej wartości. Popełniane zło wywołuje wyrzuty sumienia, ale jedyną ucieczką od nich jest znowu opinia Innego. Czy z zamkniętego kręgu strachu istnieje wyjście? Jak odkryć w sobie prawdziwe Ja?

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN