Bilety MORRISON W TEATRZE - KONCERT - Leszno, 28 czerwca 20:00

Bilety na MORRISON W TEATRZE - KONCERT

Adres wydarzenia :

Teatr Miejski w Lesznie
Narutowicza 69
Leszno

Piątek 28 czerwca 20:00
Sprzedaż online kończy się : 28-06-2019 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

MORRISON W TEATRZE
WITEK ŁUKASZEWSKI / SAMBOR DUDZIŃSKI / MARIUSZ BOBKOWSKI
                                                                                                                                                  
Zapraszamy na wyśmienity poetyco-rockowy koncert promujący najnowszą powieść Witka Łukaszewskiego pt. "Jim Morrison & Pablo Picasso – dialogi".

Na jednej scenie wystąpi trzech oryginalnych artystów, łączących w swej twórczości muzykę, poezję i teatr: charyzmatyczny wokalista, wirtuoz gitary i poczytny pisarz - WITEK ŁUKASZEWSKI, znakomity perkusista grupy Turbo – MARIUSZ BOBKOWSKI oraz wokalista, multiinstrumntalista, dwukrotny laureat Przeglądu Piosenki Aktorskiej - SAMBOR DUDZIŃSKI,

Publiczność usłyszy nie tylko autorskie utwory Witka Łukaszewskiego w przebojowy sposób łączące rocka i poezję (skomponowane do tekstów z nowej powieści Artysty pt. "Jim Morrison & Pablo Picasso - dialogi").
Sambor Dudzinski wykona także fragmenty spektaklu "Morrison-Śmiercisyn" (głośna premiera w Opolskim Teatrze Lalek i Aktora), a więc najbardziej znane utwory The Doors połączone ze scenami dramatycznymi!

Koncertowi towarzyszyć będą psychodeliczne wizualizacje, tworzone na żywo przez Ewę Dymek Dudzińską.

Wystąpią:
- Witek Łukaszewski /wokal, gitara elektryczna i klasyczna, instrumenty perkusyjne/                                                                  
- Sambor Dudziński /wokal, instrumenty klawiszowe, saksofon, duduk/
- Mariusz Bobkowski /perkusja/                                                                                                        
                   
                                              
*WITEK ŁUKASZEWSKI – charyzmatyczny wokalista, wirtuoz gitary, kompozytor, autor m.in. muzyki i tekstów nowej płyty Maryli Rodowicz „Ach, świecie…” (Złota Płyta 2018).

Nagrywał i współpracuje z najlepszymi muzykami w kraju, m.in. Tomaszem „Szakalem” Szukalskim (saksofon), Józefem Skrzekiem (SBB), Jurkiem Styczyńskim (Dżem), Wojciechem Hoffmannem (Turbo), Andrzejem Mazurkiem (Hanna Banaszak), Mieczysławem Jureckim (Budka Sufera) i Marylą Rodowicz.

Pisarz i poeta - jest autorem poczytnych powieści „Led Zeppelin – schodami do nieba”, „Jimi Hendrix & Niccolo Paganini – dialogi” i „Jim Morrison & Pablo Picasso – dialogi 2” oraz tomiku poezji „Cafe Poema”.                                                                                                  

Wiecej informacji o Artyście: www.witek-lukaszewski.pl 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN