Bilety SHIRLEY VALENTINE - Leszno, 20 października 19:00

Bilety na SHIRLEY VALENTINE

Adres wydarzenia :

Teatr Miejski w Lesznie
Narutowicza 69
Leszno

Niedziela 20 października 19:00
Sprzedaż online kończy się : 20-10-2019 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Premiera 15 września 2018
reżyseria: Robert Czechowski
opracowanie muzyczne: Damian Neogenn - Lindner
scenografia, reżyseria światła:  Sebastian Nowicki

Shirley Valentine: Izabela Noszczyk
„Kiedyś byłam Shirley… kiedyś byłam Shirley Valentine… co się ze mną stało? Co prawda wyszłam za chłopaka o imieniu Joe i zmieniłam nazwisko na Bradshaw, ale nadal byłam Shirley Valentine. Dużo i często się śmiałam. Śmiałam się razem z Joe’m. I wiedziałam, co to jest radość i szczęście. Co się z nami stało…”
 
Spektakl Willy'ego Russella to monolog czterdziestoletniej „kury domowej”, świadomej straconego czasu i niezrealizowanych marzeń. To opowieść o ludziach, którzy zapominają, kim są i po co żyją. Ta historia zachęca, aby zastanowić się nad sobą i próbować coś zmienić. Może pójść za głosem serca? Może zrealizować jakiś szalony pomysł? Postawić sobie nowe wyzwania!  A jeśli nawet skończy się to porażką, to i ona czegoś uczy…

Willy Russell – urodzony w Liverpoolu w 1947 r. Ukończył szkołę fryzjerską. Był twórcą  wielu piosenek i scenariuszy  lokalnych programów radiowych. W wieku 20 lat wrócił na uczelnię  i na poważnie zaczął interesować się pisaniem dramatów. Na stałe związał się na ze scenami muzycznymi. W 1986 roku napisał tekst do znanego musicalu „ Blood Brothers”.  Największą popularność przyniosły mu sztuki  teatralne„ Edukacja Rity” i „Shirley Valentine”, które posłużyły za źródło scenariuszy filmowych. Obie sztuki doczekały się przeniesienia na duży ekran i były nominowane do Oskara. W. Russell obecnie pracuje i mieszka w Liverpoolu.    

Izabela Noszczyk – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Debiutowała rolą Haneczki w "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Andrzeja Wajdy na scenie Starego Teatru w Krakowie (1991). Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie (1993). Aktorka występowała w teatrach: Dramatycznym im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy (1992, 1995, 2000), Współczesnym we Wrocławiu (1993-95), Osobowym we Wrocławiu (1996-99), Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu (2001-2008). Od roku 2008 aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Współpracowała z takimi reżyserami jak: Agata Duda Gracz, Małgorzata Bogajewska, Dominika Knapik, Maja Kleczewska, Julia Wernio, Robert Czechowski, Mikołaj Grabowski, Marek Fiedor, Zbigniew Najmoła i Paweł Kamza. Wielokrotnie nagradzana nagrodą publiczności na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych, zdobywczyni "Złotego Miedziaka" za najlepszą rolę drugoplanową Wdowy w spektaklu „Ich czworo” Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej na XVII Festiwalu "Oblicza Teatru" w Polkowicach (2016).
 Współzałożycielka wraz z Sebastianem Nowickim Teatru Scena Poczekalnia (od 2007), gdzie zagrała  w spektaklach:  „Ławeczka”, „Shirley Valentine”, „Związek otwarty”, „ Tajemniczy Mr. Love” i „Listy do Michaliny”.                                                                    „Grubaska” w reżyserii Błażeja Baraniaka jest  już trzecim monodramem w karierze aktorskiej, a zarazem pierwszym spektaklem przygotowanym w Teatrze Miejski w Lesznie.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN