Bilety ROZKŁADY JAZDY - Leszno, 26 października 19:00

Bilety na ROZKŁADY JAZDY

Adres wydarzenia :

Teatr Miejski w Lesznie
Narutowicza 69
Leszno

Sobota 26 października 19:00
Sprzedaż online kończy się : 26-10-2019 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

autor: Petr Zelenka
tytuł oryginalny: „Odjezdy Vlaků”
na podstawie sztuki: „Chińczycy / Chinamen” Michael Frayn
tłumaczenie: Krystyna Krauze
reżyseria: Adam Biernacki
kostiumy: RISK. Made in Warsaw
scenografia: Sebastian Cybulski, Adam Biernacki

obsada:
ONA - Hanna Konarowska
ON - Sebastian Cybulski

PREMIERA 8 marca 2017 roku
Spektakl miał swoją premierę w Teatrze Kamienica w Warszawie, był grany w ramach Przeglądu Teatralnego „Teatr nad Wisłą 2017” w Warszawie

Czeski humor i angielska farsa, czyli teatralne spotkanie Petra Zelenki i Michaela Frayna.

Brawurowy duet aktorski – Hanna Konarowska i Sebastian Cybulski –  spektaklu o życiu, o związkach i miłości.
Dajcie się wkręcić w czesko-brytyjski teatralny prank!
Czy doczekamy się przyjścia trzeciego aktora w sztuce przewidzianej na siedem osób?
Czy trzeci z nich zdoła dojechać na czas?
Czy ktoś włączy z powrotem prąd?
I jeżeli nie połapiesz się od razu o co kaman, to nie przejmuj się – przed wejściem będą ołówki i kartki do notowania tej całej plątaniny fabuł i emocji autorstwa niepowtarzalnego
Petra Zelenki. „Rozkłady Jazdy” to teatr konfuzji; gdzie teatr w teatrze jest niezłym teatrem, aktorzy to autorzy, animatorzy, a trochę amatorzy, a sztuka przez wielkie SZ miesza się z twórczością przez wielkie TFU. I w tym całym chaosie jest jedna prosta zasada: nie przenośmy swoich problemów osobistych na scenę.
Czy kiedy wszystko się wali, należy zachować spokój, czy może powinno się śmiać? A może płakać? Taką wybuchową mieszankę emocji wywołać może tylko humor najpopularniejszego czeskiego reżysera, Petra Zelenki w połączeniu z precyzyjną teatralną matematyką geniusza farsy, Michaela Frayna.
Zapraszamy na spektakl o spektaklu w spektaklu... czyli to co w teatrze najciekawsze - teatr od kulis, od kuchni, czyli to czego nie widać, temu sercu nie żal.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN